Aparaty słuchowe ReSound

Aparaty słuchowe ReSound   ReSound jest jednym z największych producentów aparatów słuchowych. Firma jest spółką GN ReSound Group, razem z firmami Beltone i Interton. Główna siedziba znajduje się w Ballerup w Danii. ReSound posiada szeroką sieć dystrybucji aparatów słuchowych na całym świecie. ReSound posiada biura w 25 krajach i dystrybutory pracujące w 80 krajach. Ponad 3000 specjalistów na całym świecie sprzedają aparaty słuchowe ReSound.

Aparaty słuchowe ReSound historia

    Firma ReSound powstała w 1943 roku i początkowo miała nazwę Danavox. Po 4 latach, firma wprowadziła na swój rynek pierwszy aparat słuchowy. Firma aktywnie się rozwijała i wdrażała nowe i innowacyjne technologie w produkcji aparatów słuchowych. W 1992 roku, firma rozpoczęła sprzedaż pierwszego aparatu słuchowego z cyfrowym przetwarzaniem dźwięku, a w 1993 roku cyfrowego aparatu słuchowego z większym tłumieniem sprzężenia zwrotnego.

    W 1996 roku, przez połączenie, firma została nazwana GN ReSound i weszła do koncernu GN Store Nord. W roku 2000, GN Store Nord kupiła Beltone Electronics, która stała częścią GN ReSound Group.

Aparaty słuchowe ReSound innowacje

    W 2003 roku GN ReSound wydała na rynek ReSound Air - pierwszy aparat słuchowy, który nie wymaga izolacji kanału słuchowego. W 2008 roku wprowadzono najmniejszy na świecie aparat słuchowy w historii.

    W roku 2009 pojawiła się rewolucyjna technologia Surround Sound, która została uznana jako jedna z najlepszych technologii audio na świecie.

    W 2014 roku, firma GN ReSound wprowadziła pierwszy na świecie aparat słuchowy z serii Made for iPhone. Nazwano go ReSound Linx. Jego główną zaletą jest dostępność bezprzewodowego interfejsu Bluetooth 4.0 dla komunikacji z iPhone, iPod i innych nowoczesnych urządzeń. Eksperci uważają, że to będzie standard dla aparatów słuchowych w ciągu najbliższych kilku lat.

    Firma GN ReSound wprowadziła również nowy produkt - mikrofon na końcu cienkiej rurki. To pozwala, aby aparat słuchowy był mniej widoczny, a także zwiększa jakość pracy mikrofonu i jego ochronę przed hałasem z zewnątrz.

    Eksperci GN ReSound wiele uwagi poświęcają rozwojowi nowej kompleksowej strategii dla przetwarzania dźwięku, aby dźwięk był bardziej jasny i naturalny. Dbają także o bezpieczeństwo i ochronę aparatu słuchowego przy użyciu nowoczesnej nanotechnologii. Szczególną uwagę przywiązują do odpowiedzialności za produkt.

    Oprócz aparatów słuchowych, GN Store Nord obejmuje przedsiębiorstwa w odniesieniu do produkcji i sprzedaży sprzętu audio i akcesoriów.