Aparaty słuchowe Siemens

Aparaty słuchowe Siemens   Siemens jest globalną firmą światową. Pracuje z setkami wykonawców w dziedzinach energetyki, automatyki, łączności, transportu i wielu więcej. Z produktów Siemens korzysta co czwarty właściciel aparatów słuchowych.

Aparaty słuchowe Siemens historia

   Siemens została założona w Berlinie w 1847 roku. Początkowo zajmowała się produkcją sprzętu telegraficznego. Gdy telefon został zaprojektowany, Siemens rozpoczął produkcję sprzętu telefonicznego. Następnie Spółka otrzymała dużo zamówień wojskowych. Produkowano silniki lotnicze, urządzenia łączności i systemy kontroli broni. Po wojnie, w 1945 roku zakład Siemens został zniszczony. Jednak do roku 1970, po raz kolejny firma została jednym z liderów. Od 1966 roku, siedzibia Siemensmieści się w Monachium. W przyszłości, ma bardzo dobre kierunki rozwoju mikroelektroniki, automatyki i telekomunikacji.

   Pierwsze aparaty słuchowe Siemens rozpoczął produkować w 1913 roku. W 1953 roku, Siemens wydała pierwszy kieszonkowy aparat słuchowy tranzystorowy, a w 1959 roku pierwszy BTE. Od lat 80’ firma aktywnie angażuje się w rozwój systemów redukcji szumów dla analogowych aparatów słuchowych, poprawia nowe modele. W 1985 roku firma Siemens opracowała system zdalnego sterowania aparatem. W 1994 roku rozpoczęla produkcję pierwszych cyfrowych aparatów słuchowych.

   Później w Siemens zostały opracowane w 2004 roku - system komunikacji bezprzewodowej do aparatów słuchowych, w 2011 - Wodoodporne aparaty słuchowe.

Aparaty słuchowe Siemens | osiągnięcia

   Aparaty słuchowe Siemens są uznawane na całym świecie jako standard niezawodności i jakości. W produkcji aparatów słuchowych Siemens używa najwyżej rozwinięty technologicznie sprzęt oraz system kontroli jakości na wielu szczeblach. Wysoko wykwalifikowany personel laboratorium Siemens dużo uwagi przywiązuje do miniaturyzacji aparatów słuchowych, rozwoju nowych, bardziej wydajnych procesorów i algorytmów do przetwarzania audio.

   Dziś potężne procesory do obsługi Siemens wykonują 250000000 operacji na sekundę, mogą obsłużyć do 48 niezależnych kanałów dźwięku w aparatach słuchowych. Nowoczesne aparaty słuchowe na szeroką skalę stosują unikalną technologię przetwarzania dźwięku BestSound, opracowaną przez inżynierów firmy Siemens. Obejmuje ona:
  - Technologia SpeechFocus, w której znajduje się bieżąca analiza stosunku sygnału do szumu, i automatycznie wybiera odpowiednią część sygnałów z różnych mikrofonów
  - FeedbackStopper technologia szybkiego stłumienia zbędnych szumów
  - SoundLearning 2.0 złożony algorytm procesor SSP „uczy się”, w zależności od cech percepcji dźwięków akustycznych i zmieniającej się sytuacji

   Dziś, Siemens jest światowym liderem w produkcji aparatów słuchowych. Firma produkuje pełną gamę urządzeń, od kilku linii prawie niewidocznych ITE aparatów słuchowych do klasycznego BTE z zakresu technologii i rozwiązań w przypadku utraty słuchu, w zależności od potrzeb indywidualnych.

   Siemens sprzedaje aparaty słuchowe w ponad 110 krajach na całym świecie. Na całym świecie znajdują się centra serwisowe Siemens.