Kontakt

Administracja strony dziękuje za zwrócenie uwagi na nasz projekt

 

Dla właścicieli gabinetów i klinik związanych z badaniem słuchu i realizacją aparatów słuchowych

1. Jeśli informacja o Twojej firmie jest dostępna na naszej stronie internetowej, jest ona dostępna bezpłatnie.

- Jeśli jesteś przeciwko takiemu zamieszczeniu, zgłoś to do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Skontaktujemy się z Tobą a po potwierdzeniu usuniemy informacje z naszej strony

- Jeśli na naszej stronie występują błędy (błędnie podano nazwę, adres, numer telefonu lub model aparatów słuchowych, które są wykonywane) lub nie podano wszystkich informacji o firmie, skontaktuj się z nami na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Poprawimy informacje o Twojej firmie.

- Jeśli informacja o Twojej firmie nie jest prezentowana na stronie sluchowe-aparaty.com możesz przesłać nam niezbędne informacje, pisząc na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Dodamy je do wszystkich odpowiednich sekcji.

2. Proponujemy umieszczenie informacji o Twojej firmie na naszej stronie internetowej.

Możliwości reklamy można znaleźć tutaj >>>.

Jeśli proponowane opcje na umieszczenie informacji na stronie internetowej nie są zadowalające, jesteśmy gotowi do rozważenia wszelkich ofert. Skontaktuj się z nami Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

 

Dla firm, realizujących powiązane z tematyką strony produkty i usługi

1. Jesteśmy gotowi do reklamowania Twoich towarów i usług na stronie sluchowe-aparaty.com. Opcje reklamowe możesz sprawdzić tutaj >>>.

2. Jesteśmy gotowi, aby bezpłatnie umieścić na naszej stronie internetowej przygotowane artykuły o unikalnych produktach i usługach oferowanych przez Twoją firmę, pod warunkiem zamówienia reklamy na naszej stronie internetowej.

Z wszelkimi sugestiami, prosimy pisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

 

Dla firm, których działania nie są związane z weryfikacją słuchu i realizacją aparatów słuchowych

Nie gwarantujemy, że będziemy umieszczać Twoją reklamę na stronie sluchowe-aparaty.com. Proszę przesłać swoje sugestie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , będziemy je omawiać. Ponadto, jesteśmy gotowi do dyskusji na wszelkie propozycje na reklamę w Internecie dla Twoich towarów i usług. Mamy bogate doświadczenie w rozwoju i promowaniu stron internetowych. Ponieważ nasza firma wykorzystuje głównie pracę ekspertów z Ukrainy, możemy zaoferować Państwu niskie ceny dla rozwoju i promowaniu strony z gwarantowaną obecnością docelowych klientów.

 

 

Dla agencji reklamowych

1. Omówimy wszelkie opcje współpracy na stronie sluchowe-aparaty.com, a także wszelkich innych możliwych projektów związanych z rozwojem i promocją stron.

2. W chwili obecnej poszukujemy komplementariusza w Polsce, któremu może być powierzona sprzedaż wszelkich reklam na stronie sluchowe-aparaty.com.

Opcje dla reklamy na stronie sluchowe-aparaty.com zobaczysz tutaj >>>