Jak działa aparat słuchowy

Dlaczego wszystko jest takie trudne?

    Nie należy się zwieść pozornej prostocie nowoczesnych aparatów słuchowych. W rzeczywistości jest to bardzo skomplikowane nowoczesne urządzenie. Nad ich tworzeniem i poprawą każdych szczegółów pracuje cały laboratorium.

    Nie wolno nam zapominać, że aparat słuchowy kupujesz na kilka lat i musi działać bez zarzutów w bardzo trudnych warunkach:

1. Środowisko agresywne. Aparaty słuchowe codziennie narażone na pot i woszczynę.

2. Wysoka wilgotność. Powinno działać bez zarzutu w śniegu, deszczu i mgle.

3 Nagłe zmiany temperatury. Aparat słuchowy musi działać niezawodnie przy wyjściu z ciepłego pomieszczenia do zimnego i na odwrót.

4. Regularne efekty mechaniczne. Miniaturowy aparat codziennie zdejmują, zakładają, ponadto regularnie zmieniają baterię w nim, czysczą, czasami nawet upusczają.

    Technologia produkcji aparatów słuchowych stale się rozwija, trzymając w tajemnicy od konkurentów. Ale ogólny obraz, można sobie wyobrazić.

Aby zilustrować zastosujmy reklame wodoodpornych aparatów słuchowych Widex.

Widex-aparatów-słuchowych-urządzenia
1 Metalowa siatka osłona wosku, która chroni telefon przed wilgocią i woskowiny usznej, wykonane przy użyciu nano-technologii.

2 Pierścień uszczelniający, zaprojektowany w celu ochrony przed wilgocią, styki pokryte specjalnym olejem silikonowym.

3 Obudowa bloku jest wykonana w 100% z wodoodpornego materiału, a jest w stanie wytrzymać długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku.

4 Wszystkie połączenia elektryczne są wykonane z powłoką z metali szlachetnych w celu zabezpieczenia ich przed korozją podczas długotrwałych szkodliwych skutków środowiska.

5 W celu zapewnienia 100% wodoodporności cewki odbiornika stosowany jest  specjalny wosk.

6 Cewka jest wykonana w 100% z materiału wodoodpornego.

7 Siatki zabezpieczające mikrofon wytwarzane hydrofobową nano powłokę.

8 Wszystkie produkty kauczukowe są wykonane ze specjalnej gumy wytrzymałej, która wytrzymuje długie lata potu i siarki.

    To tylko ilustracja do projektowania aparatów słuchowych Widex. Nie należy zapominać, że w dzisiejszym aparacie słuchowy wykorzystuje się wydajnyj procesor z bardzo zaawansowanym oprogramowaniem, wysoko kierunkowe mikrofony i wielu unikalnych osiągnięć ludzkich umysłów.

    Mamy nadzieję, że ogólne zrozumienie, jak jest złożony nowoczesny cyfrowy aparat słuchowy zostało opracowane.