Aparaty słuchowe cena
Skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Aparaty słuchowe cena

Jak działa aparat słuchowy

Dlaczego wszystko jest takie trudne?

    Nie należy się zwieść pozornej prostocie nowoczesnych aparatów słuchowych. W rzeczywistości jest to bardzo skomplikowane nowoczesne urządzenie. Nad ich tworzeniem i poprawą każdych szczegółów pracuje cały laboratorium.

    Nie wolno nam zapominać, że aparat słuchowy kupujesz na kilka lat i musi działać bez zarzutów w bardzo trudnych warunkach:

1. Środowisko agresywne. Aparaty słuchowe codziennie narażone na pot i woszczynę.

2. Wysoka wilgotność. Powinno działać bez zarzutu w śniegu, deszczu i mgle.

3 Nagłe zmiany temperatury. Aparat słuchowy musi działać niezawodnie przy wyjściu z ciepłego pomieszczenia do zimnego i na odwrót.

4. Regularne efekty mechaniczne. Miniaturowy aparat codziennie zdejmują, zakładają, ponadto regularnie zmieniają baterię w nim, czysczą, czasami nawet upusczają.

    Technologia produkcji aparatów słuchowych stale się rozwija, trzymając w tajemnicy od konkurentów. Ale ogólny obraz, można sobie wyobrazić.

Aby zilustrować zastosujmy reklame wodoodpornych aparatów słuchowych Widex.

Widex-aparatów-słuchowych-urządzenia
1 Metalowa siatka osłona wosku, która chroni telefon przed wilgocią i woskowiny usznej, wykonane przy użyciu nano-technologii.

2 Pierścień uszczelniający, zaprojektowany w celu ochrony przed wilgocią, styki pokryte specjalnym olejem silikonowym.

3 Obudowa bloku jest wykonana w 100% z wodoodpornego materiału, a jest w stanie wytrzymać długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku.

4 Wszystkie połączenia elektryczne są wykonane z powłoką z metali szlachetnych w celu zabezpieczenia ich przed korozją podczas długotrwałych szkodliwych skutków środowiska.

5 W celu zapewnienia 100% wodoodporności cewki odbiornika stosowany jest  specjalny wosk.

6 Cewka jest wykonana w 100% z materiału wodoodpornego.

7 Siatki zabezpieczające mikrofon wytwarzane hydrofobową nano powłokę.

8 Wszystkie produkty kauczukowe są wykonane ze specjalnej gumy wytrzymałej, która wytrzymuje długie lata potu i siarki.

    To tylko ilustracja do projektowania aparatów słuchowych Widex. Nie należy zapominać, że w dzisiejszym aparacie słuchowy wykorzystuje się wydajnyj procesor z bardzo zaawansowanym oprogramowaniem, wysoko kierunkowe mikrofony i wielu unikalnych osiągnięć ludzkich umysłów.

    Mamy nadzieję, że ogólne zrozumienie, jak jest złożony nowoczesny cyfrowy aparat słuchowy zostało opracowane.