Aparaty słuchowe cena
Skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Aparaty słuchowe cena

Wkładka douszna do aparatu słuchowego, najnowsze technologii


Do tej pory produkujemy wkładki do aparatów słuchowych, według metody naszych dziadków

   To dziwne, ale w trakcie szybkiego rozwoju cyfrowej technologii audio, proces wytwarzania indywidualnych wkładek do aparatów słuchowych w zasadzie nie zmienił się od lat 50-tych. Pojawiły się nowe materiały i nowe technologie polimeryzacji, istnieją programy komputerowe do obliczania wycięć. Nawet istnieje technologia, gdy skaner 3D skanuje gotową do odlewania, a następnie za modelem komputer produkuje wkładkę lub obudowę indywidualnych aparatów słuchowych.

   Jednak sposób, w którym, odlewany jest wycisk do czego najpierw wypełniają kanał słuchowy formierskiej masą, a po zakrzepnięciu usuwają z ucha, został nie zmieniony.

Teraz jesteśmy na progu rewolucyjnego rozwiązania na rynku wkładek do aparatów słuchowych

   Amerykańska firma Lantos Technologies w lutym 2013 przedstawiła koncepcję Aura Ear system 3D - Skaner skanowania usznego przejścia. W lipcu 2014 roku firma Lantos Technologies rozpoczęła sprzedaż wzorów przemysłowych.

Jakie są korzyści dla konsumentów

1 Nie każdy lekarz mówi, że jest ryzyko, zaciekania masy formowania do kanału słuchowego tak, że muszą robić operację, aby ją potem wyjąć.

2 Istnieją przypadki, w których struktura kanału słuchowego nie pozwala zrobić odpowiedny wycisk.

3 Wycisk, wywierany konwencjonalnym sposobem, nie bierze pod uwagę  funkcji odkształcenia kanału słuchowego, gdy człowiek mówi, ziewa, w trakcie jedzenia i tak dalej. W związku z tym, istnieją przypadki, gdy dokonane przez taki statyczne wyciski, wkładki douszne irytują właściciela w trakcie tych działań. Wkładka musi być dostosowana i rozszerzona.

4 Procedura napełniania i kszepnięcia uszczelniającej masy w uchu jest bardzo czasochłonną i powoduje wielkie niedogodności.

5 Poszukiwane specjalnych drogich materiałów eksploatacyjnych.